Bu site emekli olmuştur. Arşiv amaçlı olarak BT AKADEMİ sponsorluğunda yayın hayatına devam etmektedir.
C#nedir?com
 
Site İçi AramaSİTE İÇİ ARAMA
Üye Girişini AçÜye GİRİŞİ
Üye girişi için tıklayın.
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Beni her zaman hatırla
Bir hafta boyunca kullanıcı bilgilerinizi kullanıcı çıkışı yapana kadar hatırlar. (Paylaşılan bilgisayarlarda önerilmez.)
 
Şifremi / Kullanıcı Adımı unuttum.
 
.net TV RSS GÜNCEL MAKALELER
emre TAŞ
Başlangıç
emre TAŞ
yazının devamı >
Hüseyin Çelik
Captcha ve Captcha'nın OCR ile analizi
Hüseyin Çelik
yazının devamı >
Önsel Akın
NHibernate
Önsel Akın
yazının devamı >
Mehmet Sencer Karadayı
Lightswitch' e Giriş
Mehmet Sencer Karadayı
yazının devamı >
emre TAŞ
Başlangıç
emre TAŞ
yazının devamı >
Makale Gönder Bende Yazmak İstiyorum
.net TV RSS.NET TV
Android OS Üzerinde Yazılım Geliştirme Android OS Üzerinde Yazılım Geliştirme - Kubilay Kulaoğlu
Android ile Programlamaya Başlangıç Android ile Programlamaya Başlangıç - kubilay Kulaoğlu
WPF-Chart  Kontrolü WPF-Chart Kontrolü - Görkem Sezgin
Silverlight'a Temel Bakış Silverlight'a Temel Bakış - Görkem Sezgin
Linq Teknolojisi Linq Teknolojisi - Görkem Sezgin
Video Gönder Bende Yayınlamak İstiyorum
anketAnket
.NET Yeniliklerini Takip Etmek Sizin İçin Nekadar Önemli ?Diğer anketler ve sonuçları için tıklayın.
  Diğer Herşey
Sponsorlar
BT Akademi
Medya Portakal
Video Hosting Sponsoru
Csharpnedir.com bir Ineta üyesidir
Uzman Abi
Her Yönüyle C# - Sefer Algan
 
C# 2.0 Akademi Devam Ediyor!
Bir klasik olan C#nedir?com'un beğenilen ve yoğun ilgi gören C# Akademi programının yenisi başlıyor. 28 Ağustos 2006 'da bu sefer 2 ayrı zaman seçeneğiyle sunuluyor. Detaylar ve kayıt için haberi okuyunuz.
C# Akademi - Türkiyenin İlk C# 2.0 Programı
Eğitim Tarihi Başlangıç Tarih Seçenekleri

1 - 28 Ağustos 2006 P.Tesi, Gündüz Kuru (P.Tesi , Çarşamba) Saat : 14:00 - 17:00

2 - 28 Ağustos 2006 P.Tesi, Akşam Kuru (P.Tesi , Çarşamba) Saat : 19:00 - 22:00

Toplam Süre 48 Saat (8 Hafta)
Kontenjan 10
Eğitim Yeri BT Akademi Kadıköy, İstanbul
Adres ve Kroki için tıklayınız.
Eğitim Ücreti 600 YTL

Bir klasik olan C# Akademi yeni dönemi 28 Ağustos’ta başlıyor!

Bir klasik olan C# Akademi programı yeni dönem eğitimi ile birlikte hafta içi gündüz saatlerinde başlıyor. Üç yıl boyunca yüzlerce kişi C# dilini öğrenebileceği en güzel şekilde bu eğitim programı sayesinde öğrendi. Bu süre zarfında büyük özveri ile birikimlerini katılımcılarla paylaşan Sefer Algan, Oğuz Yağmur ve Burak Selim Şenyurt yeni dönem eğitim programı ile tekrar sizlerle buluşuyor. C# Akademi gerek Ankara gerekse İstanbul’’da düzenlemiş olduğu kaliteli eğitim programlarına ilgi gösterdiğiniz için bütün katılanlara teşekkürlerimizi iletiyoruz.

C# Akademi hakkında ne dediler:

Btakademi’den aldığım C# 2.0, Asp.net 2.0 ve Enterprise Library eğitimleri devam eden projemize katkısı büyük oldu. Turizm sektörüne katma değeri yüksek yazılımlar üreten şirketimize .NET uygulamalarında ilk adıma ihtiyacımız vardı. Yaklaşık 2 senedir devam eden projemizde daha yazılmamış özellikle son kullanıcı kısımlarını. NET ile yazmayı düşünürken Sefer Algan’dan aldığımız danışmanlık ile hayal edilemeyecek kadar hız kazandık. Örnek vermek gerekirse, benim klasik ASP ile yazdığım bir takvimi – kibu takvim’deki günler o günün durumuna göre farklı renklerde yazıyor.. toplam 1 ay sürede yazdım. Buradaki takvim özel görünümde çıkıyor. Fakat ASP.NET 2.0 ile benzer bir çalışmayı 1 günde tamamladık.

Projemizin büyük bir kısmı tamamlanmış olduğundan, son kullanıcıya yönelik satış ekranlarını ATLAS ile yazmaya karar verdik. Bu süreçte ATLAS ile kullandığımız Cache ve SqlCacheDependency kullanıldığında müthiş bir birliktelik olduguna kanaat getirdim.

Kişisel desteğinden, ve şirketimizin profesyonel birikimine sağladığı değerlerden dolayı Sefer Algan’a ve yeni teknolojiler konusunda yönlendirmeler yapan btakademi’nin kurucularına teşekkür ediyorum.

İsmail Yurtsever, C# Akademi Katılımcısı, İstanbul

Daha önceden uğraştığım java programlama dilinden sonra C# dilini öğrenmem olaylara bakış açımı değiştirdi.Somut örneklerle öğrendiğim , nesne yonelimli programlama dilini , bu eğitim sayesinde sektörde uygulanan gerçek uygulamalarla pekiştirmem nesne yonelimli programlama mantığımı geliştirmemde çok büyük etkisi oldu. BT Akademi’’ye Ankara’’da böyle bir eğitim açtığı için sonsuz teşekkür ediyorum.

İlker Acar, C# Akademi Katılımcısı
 


C# Akademi nedir?

C# Akademi BTAkademi ve C#nedir?com un ziyaretçilerine özel hazırladığı eğitim programıdır. Kurulduğundan beri bir çok etkinlik ve eğitime imza atan ekibimiz tarafından oluşturulan eğitimimiz yine ekibimiz bünyesinde verilecektir. Açıldığından beri yoğun ilgi gören eğitim boyunca C# dilini çok yakından tanıyacak ve öğreneceksiniz.


C# Akademi sınıfından bir görüntü

C# Akademi’’nin diğer eğitim programlarından en belirgin farkı ise C# v.2 anlatılacak olması. C# V.2’’nin ilk haberlerini ve makalelerini sitemizde yayınlayan ekibimiz, bilgilerini bu eğitim programı ile de sizlerle paylaşacaklar.

Eğitim, BT Akademi’’nin Kadıköy’’de bulunan ofisinde verilecektir.

Ayrıca eğitime katılan herekese 50 YTL değerindeki en çok beğenilen Türkçe C# kitabı olan Sefer Algan’’ın C# 2.0 için yenilenmiş yeni baskısı Her Yönüyle C# kitabı ücretsiz olarak verilecektir.

C# Akademi eğitim fırsatını kaçırmamak için tek yapmanız gereken eğitim kontenjanı dolmadan aşağıdaki eğitim katılım formunu doldurmak ve ön kaydınızı gerçekleştirmektir.

Not : C# Akademi eğitimleri öğrenci bilgisayarı olarak Windows XP, Visual Studio.NET 2005 ve SQL Server 2005 yüklü sistemler de yapılmaktadır ve her katılımcıya 1 bilgisayar düşmektedir.


4. Dönem C# Akademi sınıfının katılımcıları ve eğitmenlerden Sefer Algan

Eğitim İçeriği


Detaylı eğitim içeriğini görüntülemek için tıklayınız.( Eğitime kayıt yapmadan önce eğitim içeriğini incelemenizde fayda var.)


Bu eğitim kimler içindir?

Bu kursun amacı daha önce herhangi bir programlama dili ile çalışmış yada yeni başlayan kişilerin Microsoft’’un yeni teknolojisi olan .NET platformunda C# ile programlama yapabilme becerilerinin geliştirilmesi ve C# dilinin ayrıntılarıyla öğretilmesidir. Bu eğitim ana hatları ile C# dilinin söz dizimi, yapısı ve temel programlama tekniklerinin(OOP) C# ile uygulanması üzerine kurulmuştur.
Eğitime nasıl kayıt olabilirim ? C# Akademi eğitimine kayıt olabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Bu formu doldurmanız kesin kayıt olduğunuz anlamına gelmemektedir. Kesin kaydınız sizinle görüşüldükten sonra gerçekleşecektir.

Akşam kuruna kayıt olmak için tıklayınız.

Gündüz kuruna kayıt olmak için tıklayınız.

! Önemli not : Eğitime kayıt yapmadan önce eğitim içeriğini incelemenizde fayda var.

Eğitim’’de neler verilecek?
Eğitime katılan herkese piyasa değeri 50 milyon TL (50 YTL) olan Sefer Algan’’ ın kaleme aldığı Her Yönüyle C# kitabı verilecektir.

Ayrıca eğitim sonunda isme özel hazırlanmış C# Akademi eğitimine katılım belgesi de katılımcılara verilecektir.

C#, .NET platformu üzerinde yazılım geliştirilebilecek en uygun dildir. Bu yüzden uygulama geliştirmeye başlamadan önce bu kursta verilecek bilgilerin iyice öğrenilmesi gerekir.

 
 
SON 10 Haber
» Uygulama Geliştirme Yarışması
» Microsoft Yazılım Teknolojileri
» BT Akademi Eğitim Takvimi
» BT Akademi Ankara'da
» BT Akademi’den MCPD Eğitimi...
» MVC Eğitiminde Kampanya
» İş İlanı : Avenn Group
» IT Proje Yönetimi
» ASP.Net MVC Framework Semineri
» Silverlight 3.0 Programı